Dobrovolnictví

Štve tě obchod se zbraněmi a chceš proti němu něco podniknout? Zvedá tě ze židle přítomnost armády ve školách? Rozčiluje tě militaristické uvažování společnosti? Máš trochu volného času, který chceš využít pro odzbrojování na úrovni myšlení i činů? Chceš se zapojit do fungující antimilitaristické skupiny dobrovolníků a dobrovolnic?

Pokud zní odpověď na alespoň jednu otázku Ano, tak není na co čekat. Napiš nám na odzbrojovka@nesehnuti.cz a my s tebou probereme možnost stát se dalším členem.

V Odzbrojovce se rádi dělíme o své zkušenosti a vzájemně se vzděláváme. S problematikou zbrojení a militarismu nemusíš být detailně obeznámený, stačí ti chuť věci měnit. Pokud už ale o těchto tématech něco víš, budeme nadšení. Rádi ale objevujeme a využíváme potenciál každého jedince, který se chce zasazovat za naše společné ideály.

Pravidelně se scházíme, vytváříme pracovní skupiny a vymýšlíme menší úkoly pro členy, kteří nemají chuť nebo prostor pro hlubší zapojení. Pokud chceš vědět víc o tom, jaké to je být dobrovolníkem v NESEHNUTÍ, podívej se na www.dobrovolne.nesehnuti.cz.